|  | 

Ogród

Zbiorniki na Deszczówkę

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Woda to bezcenny dar natury. Zdają sobie z tego sprawę zwłaszcza rolnicy i ogrodnicy. Ale coraz częściej zauważają to również właściciele małych, przydomowych ogródków. Doskonale wiedzą oni co znaczy susza i jakie koszty ona generuje. Coraz częściej montują więc na swych posesjach zbiorniki na deszczówkę. Zgromadzona w ten sposób woda służy do podlewania kwiatów i innych roślin ogrodowych. Nic nie kosztuje a jest o wiele lepsza od wody z kranu. Tego typu zbiorniki mają różne wielkości i różne kształty. Są np typowe zbiorniki sześcienne umieszczane w mało widocznych miejscach ogrodu, ale są też kilkuset litrowe zbiorniki dekoracyjne. Często przypominają beczułkę czy murek ogrodowy. Wśród tego typu zbiornik ów są również zbiorniki podziemne. Charakteryzują się one zazwyczaj dużo większą objętością, w związku z czym doskonale nadają się do podlewania ogródka o dużej powierzchni. Często służą też za zbiornik przeciwpożarowy. Niezależnie od wielkości i kształtu, taki zbiornik to doskonała oszczędność.

zbiorniki-na-deszczowke

ABOUT THE AUTHOR

Podobne teksty:

  • Kontenery na gruz

    Kontenery na gruz

    Gruz jest odpadem, którego nie można mieszać z odpadami komunalnymi, ani przemysłowymi. Musi on być odseparowany od innych odpadów i złożony w przeznaczonym do tego wysypisku czy innym punkcie odbioru. Dotyczy się to zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Chcąc pozbyć się większych ilości gruzu można skorzystać z usług firm oferujących wynajem kontenerów na gruz.

  • Meble na wymiar

    Meble na wymiar

    Mieszkania na poddaszu mają swój nieodparty urok. Są bardzo klimatyczne i przytulne. Niestety mają też jedną poważną wadę. Bardzo trudno jest je funkcjonalnie a jednocześnie gustownie urządzić za pomocą ogólnie dostępnych mebli. Liczne skosy nie pozwalają na wstawienie tam klasycznych szaf czy komód. Dlatego w takiej sytuacji właściciele mieszkań zamawiają zazwyczaj meble na wymiar. Dzięki